PASEO REALITY + PASEO DEVELOPMENT

PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI a VÝSTAVBA NOVÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ

Len za posledný rok sme predali nehnuteľnosti s 90 % úspešnosťou.

 

Spoločnosť PASEO Reality vznikla na základe nutnosti spojiť požiadavky našich klientov, ktorí mali záujem o kúpu novej nehnuteľnosti z portfólia PASEO DEVELOPMENT, ale zároveň stáli pred úlohou predať svoju súčasnú nehnuteľnosť.

Spoločnosť PASEO Reality zaisťuje komplexný servis pri realizácii kúpy nového bývania a jeho financovania. Financovanie kúpy aj pre živnostníkov a podnikateľov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a prioritou pre nás zostáva spokojnosť našich klientov i profesionálny prístup.

Okrem týchto potrebných zabezpečení vykonávame aj klasickú sprostredkovateľskú činnosť v oblasti všetkých nehnuteľností (predaj/kúpa/prenájom/odkúpenie nehnuteľnosti/sťahovanie/doprava). Naši klienti majú dopravu pri sťahovaní grátis!

Garanciou špičkových služieb a prístupu je aj konateľ PASEO Reality, ktorý pôsobí úspešne v oblasti realít ako vlastník a manažér už 18 rokov. Je za ním množstvo úspešne vykonanej práce a veľa klientov, ktorí poznajú meno Tomáš Kolesár. S dôverou sa na neho obráťte na telefónnom čísle 0907 915 475.
 

NÁBOR

 

Chcete sa stať maklérom v spoločnosti PASEO Reality? Neváhajte, pomôžeme a poradíme vám. Ponúkame: zázemie – know how – zaujímavé finančné ohodnotenie (až 70 %). Ponuka pre finančných sprostredkovateľov: ak máte záujem s nami spolupracovať, za vaše tipy na predávajúcich klientov ponúkame 30 % odmenu z našej provízie. Ponuka pre tipérov: za váš tip na kupujúceho klienta ponúkame 30 % odmenu z našej provízie. Dohodnite si so mnou stretnutie.

 

Tomáš Kolesár
obchodný riaditeľ
PASEO Reality, s. r. o.

+421 907 915 475